м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 15 в. dpzaples@ukr.net

ДП "Запорізьке ЛМГ" провело прибирання в Олександрівському лісництві

ДП "Запорізьке ЛМГ" провело прибирання в Олександрівському лісництві

14 травня 2021 року колективом державного підприємства «Запорізьке лісомисливське господарство» спільно з працівниками Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства і учні Запорізького професіонального ліцею сервісу було проведено прибирання території Олександрівського лісництва.

Працівниками державного підприємства було зібрано побутове сміття (папір, пляшки, поліетилен, пластик) та здійснено санітарну чистку від сухого гілля у Олександрівському лісництві квартал 6 виділи 5,6,9,10,24.

Працівниками обласного управління прибирали з учнями Запорізького професіонального ліцею сервісу Олександрівське лісництво квартал 6 виділ 1.

Як не прикро, але засміченість лісу за останній час вражає. Засмічення лісу – проблема, з якою борються лісівники, однак боротися стає дедалі важче. Засмічення різноманітним непотребом погіршує санітарний стан лісових масивів та загрожує екосистемі – може спричинити виникнення хвороб та епідемій диких тварин, виникнення лісових пожеж. Якщо раніше в рік було достатньо одного прибирання засмічених територій, то зараз цю роботу потрібно виконувати щотижня. 

Просимо людей не залишати сміття у лісі після проведеного відпочинку і не вивозити до лісу побутові відходи!