м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 15 в. dpzaples@ukr.net

17 жовтня 2020 року пройшла акція «1 000 000 дерев за 24 години»

17 жовтня 2020 року пройшла акція «1 000 000 дерев за 24 години»

В рамках Всеукраїнського екологічного проекту «Озеленення України» 17 жовтня 2020 року пройшла акція «1 000 000 дерев за 24 години». Запорізька область долучилася до Всеукраїнської акції, яка відбулася у всіх куточках України. Акція має привернути увагу суспільства до всіх екологічних проектів та щоденної праці лісових господарств.

До осіннього висаджування лісу разом з лісівниками приєдналися представники органів влади, громадськість та засоби масової інформації.

Державним підприємством «Бердянський лісгосп» було висаджено на площі 2 га чотири тисячі сіянців гледичії та маслинки вузьколистої поблизу с. Стульнево Чернігівського р-ну Запорізької області. Разом з підприємством приєдналися до участі у акції представники фермерського господарства Удовенка Петра Петровича, які іноді допомагають лісгоспу в гасінні та попередженні лісових пожеж. В подяку за співпрацю з лісгоспом до Дня акції фермерському господарству було урочисто подаровано саджанець сосни кримської.

В рамках Акції державним підприємством «Запорізьке лісомисливське господарство» в Новомиколаївському лісництві було висаджено 12400 дерев ясена зеленого на площі 2,6 га.

Колектив Державного підприємства «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство» спільно з педагогічним колективом Комунального закладу навчально-виховний комплекс «Дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Кам’янсько-Дніпровської міської ради долучилися до зазначеної Акції. На території Кам’янсько-Дніпровської НВК було висаджено 35 саджанців берези, 35 саджанців горобини чорноплідної, 30 саджанців гібіскуса. Також в Іванівському лісництві силами колективу ДП «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство» було висаджено 9,4 тис сіянців гледичії та аморфи на площі 2,0 га.

На території Богатирського лісництва з дня нагоди 175 річчя створення ДП «Мелітопольський лісгосп» було висаджено  алею ялівця віргінського в кількості 175 дерев  та в урочищі Переможне на площі 4,5 га висаджено 19 тисяч сіянців дуба черешчатого, акації білої, вяза дрібнолистого, та різних порід чагарників. На території Старо-Бердянського лісництва в рамках акції лісництва було висаджено алею дуба черешчатого  в кількості 175 дерев. Працівниками Семенівського лісництва ДП «Мелітопольський лісгосп» було висаджено на площі 4 га 16,8 тисяч сіянців дуба черешчатого, акації білої, вяза дрібнолистого.

Державне підприємство «Пологівське ЛМГ» приєдналось до Всеукраїнській акції з висадки 1 млн. дерев, і тому 17 жовтня на території Василівського і Більманського лісництв відбулась посадка саджанців. Було висаджено більше 15 тисячів дерев.

Весь посадковий матеріал, який висаджувався в рамках Акції,  вирощений у власних лісорозсадниках державних підприємств.

Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до Акції по збереженню та відновленню екосистем лісу!